Kompleksowe usługi informatyczne
Outsourcing IT

Audyt informatyczny

Kontrola systemów pod względem bezpieczeństwa i wydajności

Masz dość ciągłych awarii?

Nie jesteś zadowolony z obecnej infrastruktury? A może chcesz sprawdzić, czy spełnia oczekiwania dotyczące wydajności, bezpieczeństwa i ochrony danych?

Zleć nam audyt informatyczny. W jego ramach dokładnie przetestujemy Twój bieżący system, wykryjemy ewentualne luki w zabezpieczeniach i sprawdzimy zgodność z najnowszymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych.

Dziś, kiedy kary za niedostosowanie się do wymogów są wysokie i coraz częściej nakładane, nie możesz sobie pozwolić na uchybienia.

Możemy dla Ciebie przeprowadzić:

  • Audyt bezpieczeństwa

  • Audyt legalności oprogramowania

  • Audyt kodu źródłowego aplikacji

  • Inwentaryzacje oprogramowania i sprzętu

Gwarancja bezpieczeństwa

Zapoznamy się z rozwiązaniami, których używasz i wskażemy Ci, co należy w tym zakresie poprawić. Zajmujemy się tym na co dzień. Wiemy, na co zwrócić uwagę i gdzie najczęściej występują luki i niedopatrzenia. O wynikach informujemy Cię w szczegółowym raporcie. Audyt przeprowadzają doświadczeni, certyfikowani kontrolerzy, specjaliści ds. ochrony informacji oraz administratorzy.

Wzrost bezpieczeństwa

Po przeprowadzeniu audytu otrzymujesz raport z jego wynikami oraz sugerowanymi rozwiązaniami do wdrożenia. Pomożemy Ci nie tylko wykryć bieżące problemy, ale także je rozwiązać i odpowiednio zabezpieczyć wrażliwe dane. Dzięki nam unikniesz wycieków informacji i konsekwencji prawnych.

Zleć nam audyt informatyczny w swojej firmie!