Outsourcing IT

Zarządzanie siecią komputerową

Budowa i zarządzanie siecią komputerową w Twojej firmie

Przedsiębiorstwo BlackIce Network z Krakowa to wysoko wykwalifikowani informatycy i programiści, którzy zadbają o budowę sieci komputerowych, na przykład VoIP w Twojej firmie. Zajmujemy się nie tylko jej tworzeniem, ale również zarządzaniem połączeniami LAN pomiędzy urządzeniami elektronicznymi. Dzięki temu możliwy jest sprawny oraz wygodny przepływ informacji pomiędzy pracownikami. Dodatkowe dzięki temu możliwe jest wdrożenie również specjalnych systemów pomagających w codziennej pracy, na przykład w zarządzaniu bazą dotychczasowych klientów.

Czym jest infrastruktura hiperkonwergentna?
Budowa sieci LAN pomiędzy urządzeniami w Twoim przedsiębiorstwie usprawnia zarówno wszelkie procesy, jak i przyśpiesza pracę Twoich pracowników. W tym celu warto zainwestować w system VoIP dla firm, dzięki któremu możesz przesyłać dźwięki mowy za pomocą łącz internetowych. Innymi słowy, jest to zwyczajna telefonia internetowa, która daje ogromne komputerowe możliwości. Skorzystaj z naszej oferty, aby Twój biznes i pracownicy cieszyli się rozwojem najnowszych technologii.

Oszczędź swój czas i wysiłek

Wiemy, że w biznesie nie można sobie pozwolić na marnowanie zasobów. Świat przyspieszył, a wydajna sieć komputerowa musi za nim nadążyć.  Dlatego budujemy wydajne, doskonale zoptymalizowane i bezpieczne sieci komputerowe, w których Twoje firmowe dane są odpowiednio chronione.


Proces budowania zaczynamy od ustalenia, czego potrzebuje Twoja firma. Proponujemy Ci sprawdzone rozwiązania, z których korzystają najnowocześniejsze przedsiębiorstwa w Twojej branży. Następnie projektujemy cały system, konfigurujemy i wdrażamy.

Sieć wan - co to jest?
Usługi hostingowe

IT na najwyzszym poziomie

Zapewniamy Ci również bieżące wsparcie i serwis, dzięki czemu masz pewność, że unikniesz przestojów, marnowania czasu i tego, czego obawiasz się najbardziej – utraty zysków.

Oferowane przez nas rozwiązania są sprawne i doskonale skonfigurowane.

 

Zapewniają bezpieczeństwo danych, zgodnie z najnowszymi wytycznymi i wymogami prawnymi.Twoi pracownicy nie zmarnują ani chwili na oczekiwanie, aż załaduje się plik lub wykona kopia zapasowa. O to wszystko zadbamy my. Możesz liczyć na naszą pomoc na miejscu i zdalnie, w zależności od Twoich aktualnych potrzeb.

 

Powierz nam budowę sieci komputerowej i jej bieżącą obsługę, a przekonasz się, jak doskonale może działać Twoja firma.

Zleć nam budowę i zarządzanie siecią komputerową w swojej firmie!