Outsourcing IT

O nas

Jesteśmy BlackIce Networks.
Od 2012 roku zajmujemy się IT
w Krakowie i okolicach.

Oferujemy kompleksową obsługę informatyczna dla firm i optymalizacja kosztów. Zapewniamy fachową obsługę informatyczną firm, wsparcie, serwis, zarządzanie sieciami komputerowymi oraz serwerami.

 

Przeprowadzamy również audyty informatyczne i sprawdzamy, czy Twój obecny system spełnia założenia bezpieczeństwa, ochrony danych osobowych oraz wydajności. 

Nasi inżynierowie są do Twojej dyspozycji.

Sieć wan - co to jest?
Infrastruktura sieciowa

Oferujemy serwis zdalny i na miejscu w Twojej firmie.

Wiemy, że nawet firmy o podobnym profilu działalności mogą mieć odmienne potrzeby. W BlackIce Networks dopasowujemy się do Ciebie i oferujemy Ci rozwiązania szyte na miarę. Właśnie dlatego masz do wyboru kilka wariantów współpracy, zarówno stałej, jak i w formie incydentalnego wsparcia. To Ty wybierasz, jakie usługi mamy Ci dostarczyć.

Sprawdź naszą ofertę i zamów pakiet dopasowany do Twoich potrzeb.

Co robimy w BlackIce Networks?

 • Outsourcing IT

  Jesteśmy zewnętrznym zespołem IT. Na bieżąco monitorujemy działanie systemów w Twoim przedsiębiorstwie, konfigurujemy urządzenia i zapewniamy bieżącą obsługę sprzętu oraz oprogramowania.

 • Wsparcie informatyczne i serwis

  Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie nieprzerwane działanie sieci czy serwerów. Właśnie dlatego sprawnie reagujemy w przypadku awarii – zajmuje nam to jedynie 10 do 30 minut! Ze zgłoszonymi problemami rozprawiamy się natomiast nawet w ciągu zaledwie 6 godzin.

 • Zarządzamy infrastrukturą komputerową

  Dbamy o to, aby Twoja sieć komputerowa i oprogramowanie były zawsze zaktualizowane, bezpieczne i sprawne. Przyjmujemy bieżące zgłoszenia i wdrażamy nowe rozwiązania. Dzięki nam Twoi pracownicy korzystają z niezawodnego i wydajnego sprzętu!

 • Zarządzamy infrastrukturą serwerową

  Dbamy m.in. o to, aby Twoja firma miała stały i nieprzerwany dostęp do sieci, szyfrowane połączenia i aktualne certyfikaty zabezpieczeń.

 • Przeprowadzamy audyt informatyczny

  Sprawdzamy obecny system IT w Twojej firmie i oceniamy go pod względem bezpieczeństwa, wydajności i aktualności. Na koniec przedstawiamy Ci szczegółowy raport i proponujemy odpowiednie rozwiązania.

Potrzebujesz zespołu informatyków?