Outsourcing IT

Zarządzanie infrastrukturą serwerową

Kompleksowo zaopiekujemy się serwerami w Twojej firmie.

Zadbamy o serce Twojego przedsiębiorstwa

Serwery i macierze, wirtualne maszyny i chmury – bez nich nie da się skutecznie działać. Na bieżąco monitorujemy ich, dzięki czemu błyskawicznie wykrywamy awarie, wykrywamy ich źródło i naprawiamy. Dbamy o backup i zasilanie, także w przypadku braku prądu.

 • Zasilanie awaryjne

  Serwery i brak zasilania to nie jest najlepsze połączenie… Dlatego jesteśmy przygotowani na każdą sytuację. Zapewniamy podłączenie zasilaczy UPS i agregatów prądotwórczych, dzięki czemu nawet podczas najdłuższych awarii zasilania, Twoje serwery wciąż działają i mogą przetwarzać dane.

 • Chmury i wirtualizacja

  Zadbamy o bezpieczeństwo i wydajność Twojej infrastruktury serwerowej w firmie.

  Przechowujesz dane w swoim biurze? W tej chwili nie jest to jedyne i najkorzystniejsze rozwiązanie. Znacznie bezpieczniej magazynować kopie zapasowe dokumentów i danych Twoich klientów w chmurze. Dzięki temu zyskujesz pewność, że zachowasz je nawet w razie pożaru, czy awarii. Masz dostęp do swoich plików z każdego miejsca. Możesz je również udostępniać swoim pracownikom w razie potrzeby. W dzisiejszych czasach, kiedy coraz więcej osób pracuje zdalnie, to niezbędne rozwiązanie.

  Oferujemy również sprawne zarządzanie serwerami fizycznymi i wirtualnymi w Twoim przedsiębiorstwie. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb i ułatwiamy Ci sprawne działanie.

 • Automatyczny monitoring stanu serwerów

  Nasze oprogramowanie pozwala na bieżące sprawdzanie stanu infrastruktury, działania serwerów oraz wykrywanie awarii i ich źródeł. Dzięki temu jesteśmy w stanie zareagować jeszcze zanim wystąpią poważne konsekwencje usterki.

Zleć nam obsługę serwerów w Twojej firmie!