Outsourcing IT

Zarządzanie infrastrukturą serwerową

Kompleksowo zaopiekujemy się serwerami w Twojej firmie.

Zadbamy o serce Twojego przedsiębiorstwa

Jesteśmy zespołem specjalistów IT i współpracujemy z firmami, którym zależy na bezpiecznym, a zarazem w pełni nowoczesnym i zautomatyzowanym przechowywaniu danych oraz monitoringu nad całą infrastrukturą informatyczną przedsiębiorstwa.

Wsparcie w zarządzaniu serwerami

Współcześnie należy przykładać szczególną uwagę do sprawnego funkcjonowania sieci w przedsiębiorstwie. Jest to wynikiem coraz większego zainteresowania firm formą pracy zdalnej oraz w tzw. chmurze. Aby zadbać o sprawny przepływ danych i skutecznie zarządzać swoim biznesem, warto zatem zapewnić swoim pracownikom profesjonalny nadzór nad serwerami oraz urządzeniami elektronicznymi przy pomocy chmury sieciowej.

Alternatywne źródła zasilania

Do naszych zadań należy ponadto śledzenie wszelkich zmian w zapisie danych, występujących awarii i usterek oraz ich natychmiastowa naprawa. Zajmujemy się również wykonywaniem backupu i dbamy o stały dostęp do sieci lub przechowywanych w chmurze dokumentów w przypadku utraty źródła zasilania. Dysponujemy zastępczymi metodami podłączenia do prądu, dzięki czemu firma będzie mogła sprawnie funkcjonować niezależnie od sytuacji zewnętrznej.

Szybka reakcja i zdalna pomoc

Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie zdalnie przywrócić do działania praktycznie każdą usterkę. Dla naszych Klientów przygotowujemy również dopasowaną do profilu firmy ofertę oprogramowania komputerowego i antywirusowego.

Przechowywanie danych

Umożliwiamy hosting i przeniesienie firmowych dokumentów, umów oraz dekretów na zabezpieczony serwer. Tego typu czynności pozwalają zaoszczędzić przestrzeń w biurze, przyczyniają się też do ochrony środowiska (mniejsze zużycie papieru) oraz zapewniają przedsiębiorstwu łatwe przeszukiwanie bazy. Jeśli chcą Państwo sprawdzić stan infrastruktury informatycznej swojej firmy, proponujemy audyt IT. Podczas niego sprawdzamy funkcjonowanie niezbędnych elementów związanych z prowadzeniem biznesu online, zapisem danych, zdalną komunikacją pomiędzy pracownikami i kadrą zarządzającą, a także dokonujemy przeglądu zabezpieczeń.
 • Zasilanie awaryjne

  Serwery i brak zasilania to nie jest najlepsze połączenie… Dlatego jesteśmy przygotowani na każdą sytuację. Zapewniamy podłączenie zasilaczy UPS i agregatów prądotwórczych, dzięki czemu nawet podczas najdłuższych awarii zasilania, Twoje serwery wciąż działają i mogą przetwarzać dane.

 • Chmury i wirtualizacja

  Zadbamy o bezpieczeństwo i wydajność Twojej infrastruktury serwerowej w firmie.

  Przechowujesz dane w swoim biurze? W tej chwili nie jest to jedyne i najkorzystniejsze rozwiązanie. Znacznie bezpieczniej magazynować kopie zapasowe dokumentów i danych Twoich klientów w chmurze. Dzięki temu zyskujesz pewność, że zachowasz je nawet w razie pożaru, czy awarii. Masz dostęp do swoich plików z każdego miejsca. Możesz je również udostępniać swoim pracownikom w razie potrzeby. W dzisiejszych czasach, kiedy coraz więcej osób pracuje zdalnie, to niezbędne rozwiązanie.

  Oferujemy również sprawne zarządzanie serwerami fizycznymi i wirtualnymi w Twoim przedsiębiorstwie. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb i ułatwiamy Ci sprawne działanie.

 • Automatyczny monitoring stanu serwerów

  Nasze oprogramowanie pozwala na bieżące sprawdzanie stanu infrastruktury, działania serwerów oraz wykrywanie awarii i ich źródeł. Dzięki temu jesteśmy w stanie zareagować jeszcze zanim wystąpią poważne konsekwencje usterki.

Zleć nam obsługę serwerów w Twojej firmie!