Outsourcing IT

Obsługa informatyczna firm

Pomoc, opieka, obsługa i Outsourcing IT dla firm – Kraków

Komputery i internet to serce każdej firmy.

BlackIce Networks z Krakowa to wykwalifikowani pracownicy, który służą wiedzą i kompetencjami przez cały czas. Dzięki nam Twój biznes bez problemu pojawi się w wirtualnym świecie usprawniając wszelkie procesy i działania, które składają się na pracę wszystkich zatrudnionych pracowników. Oferujemy Ci outsourcingowe usługi informatyczne dla firm, dzięki którym bez problemu stworzysz proste w obsłudze systemy komunikacji, zarządzania bazą swoich klientów, jak i wiele innych narzędzi, które z całą pewnością pomogą w prowadzeniu przedsiębiorstwa.


Outsourcing IT (a także wielu innych działów) jest coraz częściej wykorzystywany przez biznesy ze względu na czas, jak i koszty. Zapewniamy obsługę, opiekę i wsparcie informatyczne dla firm pomagając między innymi w użytkowaniu komputerów, jak i urządzeń peryferyjnych, takich jak na przykład skaner, drukarka, napęd taśmowy, czy wiele innych sprzętów przydatnych w Twojej działalności.

Co obejmuje opieka informatyczna dla firm?
Zalety Outsourcingu IT w Małych i Średnich Przedsiębiorstwach.

Zapewniamy bieżące wsparcie IT, opiekę, konfigurację i instalację urządzeń oraz sprawny serwis

Twoje przedsiębiorstwo ma problem z obsługą informatyczną? Wystarczy się do nas zgłosić, a zareagujemy w 10 minut! Doskonale wiemy, jak ważne są komputery i urządzenia peryferyjne w zarządzaniu struktura procesów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszelkiego rodzaju problemy załatwić najszybciej, jak to tylko możliwie. Nasza outsourcingowa obsługa, opieka i wsparcie informatyczne dla firm to przede wszystkim profesjonalne podejście do występującego błędu, jak i jego precyzyjne serwisowanie.


Stosując outsourcing z nami, poczujesz jakbyś miał własny wewnętrzny dział IT, który jest zawsze gotowy do sprawnego działania. Dbają w końcu o to wyspecjalizowani, wykwalifikowani pracownicy posiadający ogromną wiedze na temat obsługi IT dla firm. Zadbamy o Twoje komputery, jak i całą infrastrukturę, która się z nimi wiąże.

Wsparcie i opieka IT takie, jakie oczekujesz

W celu zapewnienia Twojej firmie najwyższego poziomu wsparcia i opieki informatycznej, stworzyliśmy kilka pakietów. Dzięki temu możesz dostosować poziom outsourcingu IT, jaki ma stosować BlackIce wobec Twojego przedsiębiorstwa. Dajemy Ci możliwość wyboru formy, która będzie najlepiej odpowiadała Tobie, jak i całemu Twojemu biznesowi.


Oferujemy Ci outsourcingowe usługi i wsparcie informatyczne zarówno 24/7, jak i bardziej doraźne, które zależne są od aktualnej potrzeby. Skontaktuj się z nami już teraz i zamów opiekę, którą zapewnimy Twojej firmie.

Nasi klienci są w stanie uniknąć nawet do 80% problemów IT poprzez to, że regularnie serwisujemy ich infrastrukturę i monitorujemy konfiguracje sieciowe.

Wszechstronna współpraca informatyczna
Narzędzia informatyczne są obecnie tak powszechne jak długopisy czy telefony. Chodzi tu zarówno o komputery, urządzenia peryferyjne, jaki i wszelkiego rodzaju oprogramowanie. O ile sama obsługa sprzętu nie jest skomplikowana, tak jego zintegrowanie, serwis, wdrożenie oprogramowania, aktualizacje i inne operacje informatyczne są zadaniem dość złożowym. Dlatego też celem działania firmy BlackIce jest obsługa, pomoc, wsparcie, różnego rodzaju usługi i opieka informatyczna (czyli tzw. outsourcing IT) dla firm działających zwłaszcza na terenie Krakowa i województwa małopolskiego. Korzystanie z naszej obsługi ogranicza w znacznym stopniu potrzebę inwestowania firm we własną kosztowną bazę IT. Outsourcing poprzez obsługę, pomoc, wsparcie i opiekę informatyczną upraszcza w dużym stopniu pracę klienta.

Działaj taniej i skuteczniej
Zapraszamy klientów nie tylko z terenu miasta Kraków ale też z sąsiadujących miast do skorzystania z outsourcingu IT oferowanego przez BlackIce. Nasza pomoc, wsparcie, opieka i pomoc informatyczna zdejmą z Państwa wiele złożonych obowiązków techniczno-informatycznych.

Przykładowe usługi informatyczne:

  • Instalacja i konfiguracja dowolnego systemu operacyjnego

  • Przywrócenie dostępu do poczty elektronicznej

  • Usuwanie wirusów i szkodliwego oprogramowania

  • Instalacja i konfiguracja dowolnego systemu operacyjnego

  • Formatowanie i partycjonowanie dysku twardego komputera

  • Instalacja urządzeń peryferyjnych i ich sterowników (drukarka, skaner itp.)

  • Naprawa lub przyspieszenie pracy komputera/laptopa

  • Odzyskanie danych / haseł

Wybierz profesjonalne wsparcie informatyczne dla firm w BlackIce Networks Sp. z o.o i miej pewność wysokiej jakości usług i wieloletniego doświadczenia informatyków i innych naszych pracowników IT.

Zamów obsługę informatyczną dla swojej firmy!