Outsourcing IT

Infrastruktura sieciowa i serwerowa

Kompleksowe usługi informatyczne

Infrastruktura sieciowo serwerowa to informatyczne serce każdej firmy


Bezpieczne a zarazem łatwo dostępne przechowywanie danych, stanowi poważne wyzwanie dla każdej z firm, a podstawą dobrze funkcjonującej sieci informatycznej jest niezawodny sprzęt.

Dlatego naszym klientom oferujemy sprzęt tylko wiodących producentów, który gwarantuje wysoką niezawodność za rozsądną cenę.

Infrastruktura sieciowa
Obecnie coraz większą popularnością wśród wielu przedsiębiorstw cieszą się praca hybrydowa, a także całkowite zdalne wykonywanie obowiązków. Choć są to stosunkowo wygodne rozwiązania dla wielu firm, stanowią one również dla nich prawdziwe wyzwanie. Ma to związek bowiem ze stworzeniem odpowiednich i bezpiecznych warunków do przechowywania dokumentów czy też innych danych, a jednocześnie zapewnienie łatwego dostępu do nich dla swoich pracowników. Z tego względu infrastruktura sieciowa oraz serwerowa urasta do miana jednego z najważniejszych aspektów funkcjonowania całego przedsiębiorstwa.

Sprawna infrastruktura sieciowa oraz serwerowa to podstawa działań nowoczesnej firmy

Tajemnice oraz poufne dane przedsiębiorstwa są nieraz cenniejsze niż jakakolwiek suma pieniędzy. Dlatego warto chronić je za wszelką cenę. W czasach pracy zdalnej oraz hybrydowej jest to znacznie trudniejsze niż mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. Mimo, że pracownicy w większości przypadków posługują się służbowymi urządzeniami, to nadal są narażeni na ataki cyberprzestępców, którzy chcą włamać się na firmowe serwery i wykraść interesujące ich informacje. Dlatego kluczem do sukcesu jest stworzenie infrastruktury sieciowej, będącej zarówno “miejscem” bezpiecznym, jak i pozwalającym na szybkie oraz łatwe przekazywanie danych pomiędzy pracownikami.

Wysokiej jakości sprzęt to fundament skutecznej infrastruktury sieciowej oraz serwerowej

Aby zapewnić swojej firmie bezpieczeństwo oraz sprawny i szybki przepływ informacji niezbędny jest wysokiej jakości sprzęt, który będzie charakteryzował się niezawodnością, a jednocześnie jego cena będzie adekwatna do prezentowanych możliwości. Dotyczy to w tym samym stopniu zarówno urządzeń aktywnych, takich jak: punkty dostępu, routery czy switche, a także sprzętów pasywnych, których zadaniem jest przekazywanie sygnału pomiędzy lokalizacjami. Z tego względu naszym klientom w szczególności polecamy wiodących na rynku producentów urządzeń składających się na infrastrukturę sieciowo-serwerową, m.in. Dell, Cisco, FortiNet, Huawei czy Mikrotik.

Infrastruktura sieciowa i serwerowa dla swojej firmy!