Outsourcing IT

Sieci wi-fi

Wi-fi networks

Budujemy sieci Wi-Fi w oparciu o rozwiązania SANGFOR TECHNOLOGIES – jedyne i niepowtarzalne.   

 

     Technologia 2.4GHz i 5 GHz

     Wydajność pojedynczego punktu dostępowego do 1750Mbps

     Zarządzanie poprzez kontroler fizyczny lub wirtualny

   Najbardziej bezpieczne Wi-Fi:


       Do 8 rodzajów metod kontroli dostępu użytkownika – idealne połączenie bezpieczeństwa i wygody: 
Wbudowany serwer uwierzytelniania Radius oraz centrum weryfikacji certyfikatów cyfrowych (CA). Obsługuje również Portal, 802.lx, SMS, certyfikaty CA i inne zaawansowane metody uwierzytelniania, oraz obsługuje innowacyjne WeChat oraz autoryzację kodu QR 
 

     Wiodąca kombinowana polityka bezpieczeństwa – poziom dostępu zmienia się wraz z miejscem: 
Administratorzy mogą ustawić bardziej szczegółowe polityki dostępu, w zależności od roli użytkownika, urządzenia, lokacji czy czasu. Dla przykładu, jeżeli użytkownik z działu sprzedaży jest biurach działu Badań i Rozwoju, poprzez sieć WI-Fi, może uzyskać dostęp tylko do Internetu, ale nie Intranetu; albo może mieć on wysoki poziom dostępu na swoim komputerze roboczym, kiedy podłącza się do sieci, ale niższy, kiedy podłącza się do sieci przy pomocy swojego prywatnego komputera, bądź telefonu. 
 

     Wbudowana biblioteka URL i biblioteka protokołów aplikacji – poprawa zarządzanie dostępem do internetu: 
Wbudowana biblioteka URL o milionach poziomów i biblioteka protokołów aplikacji o tysiącach poziomów; obie są aktualizowane co najmniej raz w tygodniu. W oparciu o te ogromne biblioteki, administratorzy mogą ustawić niezwykle szczegółowe polityki dostępu dla stron internetowych i aplikacji, poprawiając tym samym bezpieczeństwo Intranetu i wydajność firmy. 
 

     Wbudowany firewall klasy korporacyjnej z szyfrowaniem wszystkich przesyłanych danych – prawdopodobnie najbardziej bezpieczne wi-fi na rynku: 
Poza różnymi innymi zabezpieczeniami, nasze rozwiązanie Wi-Fi posiada również wbudowany firewall klasy korporacyjnej, który chroni sieci i dane przed złośliwymi atakami; jednocześnie, w celu uniknięcia kradzieży danych, cała komunikacja pomiędzy punktami dostępu SANGFOR a kontrolerami dostępu jest przesyłana poprzez szyfrowane wewnętrzne tunele. 
 

     Automatyczne dopasowanie użytkownika i terminalu – uproszczenie konfiguracji zabezpieczeń: 
Podczas pierwszego logowania użytkowników wewnętrznych, nasze Wi-Fi może automatycznie zapisać sprzętową sygnaturę ich komputerów, i przypisać ją do ich kont. W przyszłości, nawet w przypadku kradzieży hasła czy certyfikatu, osoby obce nie mogą podłączyć się do Wi-Fi. Cały ten proces nie wymaga udziału administratora. 

   Przenosimy prędkość na zupełnie inny poziom

     Opatentowana technologia “przyśpieszania stosu protokołów” – wielki krok naprzód w szybkości transmisji Wi-Fi:
Poprzez głęboką optymalizację stosu protokołów w transmisji bezprzewodowej, produkty SANGFOR Wi-Fi znacząco przyśpieszają wydajność transmisji sieciowej. Znacząco poprawia to prędkość dostępu użytkowników w różnych środowiskach, zwłaszcza w trudnych środowiskach sieciowych, a średni wzrost prędkości od 3 do 8 razy, zapewnia użytkownikom Wi-Fi nową jakość pracy.

     Potężne narzędzie do poprawy efektywności pracy: 
Dzięki SANGFOR Wi-Fi, administratorzy mogą przydzielać przepustowość różnym aplikacjom w zależności od ich ważności, gwarantując, że spełniane będą wymagania przepustowości ważnych aplikacji, takich jak wideo konferencje, ERP, komunikatory korporacyjne, itp. Administratorzy mogą również ustawić bardziej dopasowane polityki dostępu dla poszczególnych użytkowników, w zależności od ich działów i stanowisk, zapewniając im możliwość swobodnego wykonywania swoich obowiązków. 

    Inteligentna optymalizacja RF – doskonała siecią w trudnych warunkach: 
Zakłócenia sygnału są powszechnym problemem w przypadku sieci Wi-Fi. Sygnały sieci ISP WLAN, Bluetooth, monitory i inne urządzenia wykorzystujące pasmo 2.4G w zasięgu działania sieci Wi-Fi, mogą powodować zakłócenia i prowadzić do poważnej utraty pakietów i opóźnień. W zależności od poziomu zakłóceń w środowisku, SANGFOR Wi-Fi może automatycznie dopasować siłę i kanał każdego z punktów dostępu tak, aby skutecznie unikać zakłóceń. 
 

   Technologia równoważenia obciążenia punktów dostępu (AP) – zapewnia wszystkim szybki dostęp:  
Podczas wdrażania sieci Wi-Fi, ten sam obszar jest często objęty sygnałem z kilku punktów dostępowych (AP). SANGFOR Wi-FI będzie automatycznie przydzielał użytkowników do różnych punktów dostępu, w zależności od siły sygnału i obciążenia, zapewniając wszystkim użytkownikom najlepsze możliwe warunki pracy.

   Wi-Fi dla marketingu – nie tylko potężne narzędzie IT ale również narzędzie promocji

       Przesyłanie reklam w oparciu o numery telefonów: 
Użytkownicy uzyskują dostęp do sieci Wi-Fi dopiero po wprowadzeniu swojego numeru telefonu i potwierdzeniu kodu weryfikacyjnego.  

     Przesyłanie reklam w oparciu o media: 
Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do Wi-FI po zastosowaniu się do instrukcji na wyświetlanych na Twoim koncie korporacyjnym.

  • Dla gości: uzyskaj darmowy dostęp do sieci Wi-Fi poprzez media społecznościowe/otrzymuj informację od firm za pośrednictwem mediów społecznościowych.
  • Dla firm: promuj działania marketingowe poprzez media społecznościowe; dzięki Wi-Fi, uzyskuj informacje dotyczące zachowań klientów; stale wpływaj na klientów poprzez media społecznościowe; unikaj kosztów uwierzytelniania poprzez SMS.

     Przesyłanie reklam w oparciu o lokalizację użytkownika: 
Sangfor Wi-FI automatycznie identyfikuje lokalizację klientów i przesyła im odpowiednie informacje, m.in.: mapę centrum handlowego, lokalizację butików oraz informację o promocjach. Dla przykładu, kiedy klient wejdzie w strefę restauracyjną, automatycznie odbierze przez Wi-Fi informacje pochodzące z pobliskich restauracji dotyczące jedzenia; natomiast kiedy będzie opuszczał strefę restauracyjną i przechodził do strefy odzieżowej, automatycznie odbierze informacje dotyczące oferty/promocji sklepów odzieżowych  

     Powitania klientów: 
Kiedy klient, bądź klient VIP, odwiedzi naszą placówkę ponownie, SANGFOR Wi-Fi może inteligentnie go zidentyfikować, i przesłać powitanie poprzez SMSa, dzięki czemu klienci poczują się docenieni, co zwiększy ich lojalność.  

   Inteligentne Wi-Fi – redukcja kosztów eksploatacji i konserwacji

       Samo-konfiguracja – każdy może się sam skonfigurować: 
Dla metod uwierzytelniania takich jak 802.Ix i certyfikatów CA, które wymagają powtarzalnych czynności, SANGFOR Wi-Fi zapewnia automatyczne narzędzie do konfiguracji, dzięki któremu użytkownicy mogą łatwo przeprowadzić wszelkie ustawienia dostępu do sieci w interfejsie sieciowym, przy pomocy jednego klucza i to bez pomocy administratorów.  

     Mechanizm dostępu dla gości – bezpieczeństwo i wygoda: 
SANGFOR Wi-Fi zapewnia również innowacyjny sposób używania Wi-Fi przez klientów/gości firmy. Kiedy gość usiłuje połączyć się z siecią Wi-Fi i otwiera przeglądarkę, na stronie domowej pojawi się kod QR. Personel recepcji nie tylko może zeskanować kod QR przy pomocy swoich smartfonów, w celu autoryzacji gościa, ale może również ustawić np. czas dostępu do Wi-Fi; w tym samym czasie punkt dostępu zarejestruje MAC użytkownika i konto zatwierdzającego, na wypadek konieczności śledzenia gościa, co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa jaki jest tylko możliwy.

 

     Interfejs graficzny – natychmiastowa informacja o statusie dostępu użytkownika: 
Po zalogowaniu do sieci Wi-Fi, administratorzy w każdej chwili mogą sprawdzić np. liczbę użytkowników, stan każdego punktu dostępowego czy liczbę użytkowników podpiętych do konkretnego punktu dostępowego. ​