Outsourcing IT

Wsparcie informatyczne

Pomoc, opieka, obsługa i Outsourcing IT dla firm

Wszechstronna współpraca informatyczna

Narzędzia informatyczne są obecnie tak powszechne jak długopisy czy telefony. Chodzi tu zarówno o komputery, urządzenia peryferyjne, jaki i wszelkiego rodzaju oprogramowanie. O ile sama obsługa sprzętu nie jest skomplikowana, tak jego zintegrowanie, serwis, wdrożenie oprogramowania, aktualizacje i inne operacje informatyczne są zadaniem dość złożowym. Dlatego też celem działania firmy BlackIce jest obsługa, pomoc, wsparcie, różnego rodzaju usługi i opieka informatyczna (czyli tzw. outsourcing IT) dla firm działających zwłaszcza na terenie Krakowa i województwa małopolskiego. Korzystanie z naszej obsługi ogranicza w znacznym stopniu potrzebę inwestowania firm we własną kosztowną bazę IT. Outsourcing poprzez obsługę, pomoc, wsparcie i opiekę informatyczną upraszcza w dużym stopniu pracę klienta.

 

Komputery i internet to serce każdej firmy. Bez wi-fi i sprawnie działających sieci komputerowych trudno jest prowadzić biznes w XXI wieku. Nie możesz sobie więc pozwolić na to, by swoje IT powierzyć komukolwiek.

Ale dobrze trafiłeś. W Blackice Networks zajmujemy się outsourcingiem IT – czyli obsługą informatyczną przedsiębiorstw. Możesz nam zlecić opiekę nad swoją infrastrukturą, wiedząc, że zajmiemy się nią najlepiej, jak potrafimy.

Zapewniamy bieżące wsparcie, konfigurację i instalację urządzeń oraz sprawny serwis

Reagujemy na zgłoszenia nawet w ciągu 10 minut!

Nagła awaria? Zależy Ci na sprawnym rozwiązaniu problemów z siecią lub sprzętem? Na pewno tak – Twoja firma nie może sobie pozwolić na marnowanie czasu. Każda minuta zwłoki rzutuje na wyniki finansowe Twojego przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia informatycznego.

Z nami poczujesz się, jakbyś miał własny, wewnętrzny dział IT, zawsze gotowy do działania, sprawny i wykwalifikowany. Zapomnij o przestojach, stresie czy straconych kontraktach. Zadbamy o komputery w Twojej firmie i całą infrastrukturę. Mamy zawsze aktualną wiedzę, niezbędne certyfikaty i umiejętności.

Działamy tak, jak tego oczekujesz

Wiemy, że każda firma ma odmienne potrzeby, dlatego opracowaliśmy kilka planów, na podstawie których opieramy naszą współpracę. To Ty wybierasz, która z formuł najlepiej odpowiada Twojej firmie.

Masz do wyboru zarówno stałą opiekę 24/7, jak i doraźne wsparcie IT w razie potrzeby.

Skontaktuj się z nami już teraz i zamów obsługę informatyczną dla swojej firmy!

 

 

Działaj taniej i skuteczniej

Zapraszamy klientów nie tylko z terenu miasta Kraków ale też z sąsiadujących miast do skorzystania z outsourcingu IT oferowanego przez BlackIce. Nasza pomoc, wsparcie, opieka i pomoc informatyczna zdejmą z Państwa wiele złożonych obowiązków techniczno-informatycznych.

Przykładowe usługi informatyczne:

  • Przywrócenie pracy sieci komputerowej (LAN/WAN/Wi-Fi)
  • Przywrócenie dostępu do poczty elektronicznej
  • Usuwanie wirusów i szkodliwego oprogramowania
  • Instalacja i konfiguracja dowolnego systemu operacyjnego
  • Formatowanie i partycjonowanie dysku twardego komputera
  • Instalacja urządzeń peryferyjnych i ich sterowników (drukarka, skaner itp.)
  • Naprawa lub przyspieszenie pracy komputera/laptopa
  • Odzyskanie danych / haseł

Wybierz profesjonalne wsparcie informatyczne dla firm w BlackIce Networks Sp. z o.o i miej pewność wysokiej jakości usług i wieloletniego doświadczenia informatyków i innych naszych pracowników IT.