Outsourcing IT

Hosting

....

Usługi Hostingowe

Sprawdź nasza Ofertę Hostingu. 

Oferujemy: serwery VPS, serwery dedykowane, serwery aplikacyjne

Usługi hostingowe

Znakiem naszych czasów jest to, że tak naprawdę żadne przedsiębiorstwo, którego celem jest ciągły rozwój, nie może pozwolić sobie na swoją nieobecność w internecie. To w sieci bowiem większość osób rozpoczyna poszukiwanie produktów czy usług, które odpowiadać będą ich aktualnym potrzebom. Dopiero po znalezieniu interesujących rozwiązań Klienci udają się do firmy w “realnym świecie” lub ze względu na własną wygodę, decydują się na zakup przez sieć, o ile istnieje taka możliwość. Strona internetowa opisująca prowadzoną działalność, jak widać na powyższym przykładzie, jest więc w dzisiejszych czasach prawdziwym obowiązkiem każdego szanującego się przedsiębiorcy. Żeby jednak spełniała ona oczekiwania zarówno jej właścicieli, jak i Klientów należy wybrać odpowiednie usługi hostingowe, które będą odpowiadać właścicielom firmy. I w tym momencie pojawia się BlackIce Networks.

Szybkość działania znaczy jakość, czyli serwery VPS i serwery dedykowane

Jeżeli zastanawiasz się, jaka usługa hostingowa pomoże osiągnąć Twojej firmie wyznaczone cele, to odpowiedź brzmi: serwery VPS oraz serwery dedykowane. Pierwsza z wymienionych opcji oznacza nic innego, jak wirtualny prywatny serwer stworzony wyłącznie dla potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. To stosunkowo tanie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej ze względu na swoją specyfikę środowiska wirtualizującego do prowadzenia nawet kilku stron internetowych czy też średnich i dużych sklepów internetowych. Serwery dedykowane to z kolei fizyczne maszyny, których jedynym ogranicznikiem są możliwości sprzętowe danego serwera. Zaletą obu rozwiązań jest z pewnością bardzo duża wydajność, bezpieczeństwo oraz szybkość łączy.

Serwery aplikacji to jedna z najpopularniejszych ze świadczonych usług hostingowych

W przypadku pracy nad stworzeniem programu znakomitym rozwiązaniem będzie wykupienie serwera aplikacyjnego. Jest to specjalne przeznaczone do tego celu środowisko pomagające programiście przy tworzeniu aplikacji użytkowych. Dzięki oferowanej przez nas usłudze hostingowej posiadającej zaawansowane funkcje bez problemu wraz z innymi użytkownikami będziesz mógł zarządzać danymi, a także kontrolować obciążenie pracy wszystkich użytkowników.

Zamów niezawodny hosting dla swojej firmy!