Outsourcing IT to rozwiązanie idealne dla wszystkich firm poszukujących profesjonalnej pomocy zarówno z zakresu oprogramowania, jak i jego wdrożenia czy wszystkich współdziałających z nimi urządzeń. Dzięki obsłudze informatycznej przedsiębiorstwa nie muszą zatrudniać dodatkowych specjalistów, a wszelką pomoc z zakresu IT otrzymają tak, szybko jak to tylko możliwe. Jakie usługi mogą być realizowane w ramach outsourcingu informatycznego?


Instalacja oprogramowania i urządzeń


Outsourcing jest do Państwa dyspozycji już od momentu rozpoczęcia działalności swojego przedsiębiorstwa. Specjaliści IT służą pomocą zarówno w zakresie pomocy w wyborze dopasowanego do Państwa potrzeb sprzętu komputerowego, jak i jego wdrożenia. Dodatkowo, usługi obejmują także instalację niezbędnego oprogramowania.


Kompleksowa obsługa informatyczna dla firm


Wiele firm oferuje swoje usługi zarówno stacjonarnie z dojazdem do klienta, jak i zdalnie. Specjaliści mogą pomóc w rozwiązaniu każdego problemu związanego z IT: usterek urządzeń, awarii sieci, aktualizacji oprogramowań, konfiguracji sieci oraz dostępu do internetu czy bieżącej obsługi systemów operacyjnych. Specjaliści zajmujący się obsługą informatyczną służą pomocą także w kwestii ochrony danych i zabezpieczenia stacji roboczych. Relokacja sprzętu IT związanego ze zmianą siedziby przedsiębiorstwa również wchodzi w zakres usług outsourcingu.


Doradztwo, audyty i wiele więcej


Obsługa IT to nie tylko wdrożenie i stała opieka nad stworzoną siecią urządzeń czy dostępem do internetu. W ramach outsourcingu możliwe jest także profesjonalne doradztwo oraz wykonywanie audytów. Co więcej, wiele firm oferuje także profesjonalne szkolenia, które kierowane są zarówno do samych przedsiębiorców, jak i ich pracowników, a dotyczyć mogą bardzo szerokiego spektrum zagadnień związanych z IT.

Z pomocy specjalistów z branży informatycznej mogą Państwo także skorzystać decydując się na podjęcie współpracy z naszą firmą. BlackIce Networks to zespół fachowców, przed którymi IT nie ma żadnych tajemnic, a naszą pomoc oferujemy zarówno mniejszym, jak i większym przedsiębiorstwom z Krakowa i jego okolic.